مگاتایت در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پالایش تهران

حضور شرکت پویش کامپوزیت یکتا در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با شعار نفت ملی، کالا و خدمات ایرانی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در حالی‌که سالهاست نمایشگاه‌های بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران در روزهای پایانی فروردین و یا اردیبهشت ‌ماه برگزار می شود، در روند برگزاری این نمایشگاه، برای سال 99 تغییری ایجاد شد؛ در میانه سال گذشته و زمانی که هنوز ویروس کرونا به وجود نیامده بود، اعمال شد و طبق تصمیم آن زمان وزارت نفت، قرار بود در شهریورماه سال 99 شاهد برگزاری نمایشگاه بیست و پنجم باشیم.

با شیوع کرونا، این تاریخ مجددا جابه جا و به آبان ماه موکول شد که باز هم به دلیل شیوع کرونا، این تاریخ نیز تغییر کرد و نهایتا 3 بهمن 99 افتتاح و در 6 بهمن به کار خود پایان داد.

آیین افتتاح بیست‌وپنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی  با حضور وزیر نفت و مدیران ارشد صنعت نفت، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، سفیران کشورهای خارجی در تهران و دیگر مسئولان، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

مگاتایت در نمایشگاه نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش

شرکت پویش کامپوزیت یکتا به عنوان یکی از شرکت های پیشرو درتولید لوله های کامپوزیتی و چسب های اپوکسی دوجزئی با برند مگاتایت در سالن خلیج فارس غرفه 1023 حضور پر رنگی داشت.

طی سه روز نمایشگاه غرفه مگاتایت مورد توجه صنعت گران و علاقه مندان بسیار زیادی قرار گرفت. تا جایی که از طرف ستاد برگزاری نمایشگاه به عنوان یکی از پر بازدید ترین غرفه های نمایشگاه امسال انتخاب شد و مورد تقدیر قرار گرفت.

مدیر عامل محترم شرکت پویش کامپوزیت یکتا، جناب مهندس فرزانه فر نمایشگاه امسال را بسیار با شکوه تر از سال های پیش ارزیابی کردند و به اهمیت بسیار بالای این نمایشگاه برای صنعت نفت و گاز اشاره کردند.

نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه كه سالانه با حضور جمع كثیری از شركتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برپا می گردد، فرصت بسیار مغتنمی است تا شركتهای فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندركاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

گزارش تصویری از بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی