سوالات متداول مشتریان

محصولات مگاتایت را چگونه خرید کنیم؟

جهت خرید چسب های ساختمانی:

  • چسب های ساختمانی مگاتایت را می توانید بصورت آنلاین یا تلفنی از کارخانه خرید کنید، و یا از نمایندگی های مجاز مگاتایت در شهر های مختلف کشور بصورت حضوری خرید کنید.
  • شماره تماس کارشناس فروش چسب های ساختمانی مگاتایت:
  • خانم موسوی: 09153589934

جهت خرید چسب های صنعتی:

  • تهیه چسب های صنعتی مگاتایت معمولا از طریق مشاوره رایگان با کارشناس ما انجام می پذیرد.
  • شماره تماس کارشناس فروش چسب های صنعتی مگاتایت:
  • خانم سعادت: 09354402731
چسب های مگاتایت در چه بسته بندی هایی عرضه می شوند؟

چسب های اپوکسی مگاتایت معمولا در بسته های 1، 2، 10 و 20 کیلویی عرضه می شوند.

مگاتایت در کدام شهر ها نمایندگی دارد؟

لیست و مشاره تماس نمایندگی ها

آدرس کارخانه مگاتایت کجاست؟

مگاتایت تحت عنوان رسمی شرکت پویش کامپوزیت یکتا در شهر مشهد و در شهرک فن آوری های برتر واقع شده است. آدرس دقیق شرکت را می توانید در پایین همین صفحه مشاهده کنید.

آیا چسب اپوکسی در برابر جریان الکتریکی رسانا است؟

چسب اپوکسی در مقابل جریان الکتریکی نارسانا است و می تواند به عنوان عایق الکتریکی در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گیرد. علاوه بر این چسب اپوکسی در صنعت الکتریک و الکترونیک کاربردهای دیگری نیز دارد.

آیا چسب اپوکسی در برابر آتش مقاوم است؟

وقتی بحث مقاومت چسب در برابر آتش مطرح می شود، لازم هست از مدل و کاربرد چسب بطور دقیق اطلاع داشته باشیم.

چسب های ساختمانی مگاتایت می‌توانند تا 100 درجه سانتی‌گراد و همچنین در برابر حرارت غیر مستقیم بالا تا چند دقیقه مقاومت خود را حفظ کنند. حتی به راحتی می تواند سنگ را با چسب اپوکسی به فلز چسباند و سپس فلز را جوشکاری نمود.

چسب های صنعتی مگاتایت می توانند تا دمای 150 درجه سانتی گراد را تحمل کنند

آیا چسب اپوکسی در برابر آب مقاوم است؟

چسب اپوکسی به خاطر خاصیت شیمیایی که دارد مقاومت بسیار بالایی در برابر آب و رطوبت دارد. این ماده پیوند دهنده قدرتمند یک گزینه ایده‌آل برای استفاده در محیط‌های مرطوب و در معرض آب است. به بیان دیگر، چسب اپوکسی یک چسب ضد آب است.

آیا چسب اپوکسی بو یا بخار مضرر دارد؟

در ساخت محصولات اپوکسی از مواد حلال و فرار استفاده نمی شود. چرا که این محصولات 100 درصد جامد هستند. بنابراین چسب اپوکسی فاقد بوی بد و مضر حلال ها هستند

بهترین دما برای استفاده چسب اپوکسی کدام است؟

با اینکه چسب هاى اپوكسی قدرت پخت در دماهاى مختلف را دارند، اما معمولا متخصص‌ها پيشنهاد مى كنند از چسب در دماى بين ٢٠ الى ٢٥ درجه استفاده كنيم.

آیا از چسب اپوکسی می توان برای چسباندن پلاستیک استفاده کرد؟

در حالت کلی پلاستیک‌ها به دو گروه ترموپلاست (مانند پی وی سی، یو پی وی سی، پلی اتیلن، تفلون، ای بی اس) و ترموست (مانند خانواده رزین‌ها ازجمله سیلیکون، پلی‌استرها، فنولیک، اس ام سی و فایبرگلاس) تقسیم می شوند.

‌چسب اپوکسی به غیر از پلاستیک‌های نچسب (پلی‌اتیلن و تفلون) می تواند تمامی مواد ترموپلاست و ترموست را بچسباند.

ژل تایم (Gel time) چیست؟

به زبان ساده، ژل تایم مدت زمانی است که چسب اپوکسی بعد از ترکیب دوجزء آن طی می کند تا به گیرایی اولیه برسد. شما تنها در این زمان فرصت دارید تا از چسب اپوکسی استفاده کنید. چرا که بعد از آن چسب اپوکسی شروع به پخت می کند.

پات لایف (Pot life) چیست؟

پات لایف یا مدت زمان کاربری زمانی است که بعد از ترکیب دوجزء چسب شروع می شود و تا نصف زمان ژل تایم ادامه می یابد. این مدت بهترین زمان برای استفاده چسب اپوکسی است.

آیا برای نصب سنگ با چسب اپوکسی نیاز به زیرسازی است؟

در صورتی که اختلاف سطح دیوار بیش از 5 سانتی متر نباشد، هیچ نیازی به زیرسازی نیست. اما در صورتی که کجی دیوار بیش از 5 سانتی‌متر باشد، نیاز به زیر سازی با شاسی فلز یا پلاستر ماسه و سیمان هست تا اختلاف سطح از بین برود. پس از آن می توان سنگ نما را به راحتی نصب کرد.

البته زیرسازی تنها برای از بین بردن اختلاف سطح نیست. گاهی ممکن است دیوار استحکام لازم برای نگهداری سنگ را نداشته باشد. در این صورت نیز نیاز هست زیرسازی انجام شود

سفارش یا استعلام قیمت

به مشاوره نیاز دارید؟ در مورد محصولات ما سوالی دارید؟ یا به دنبال استعلام قیمت هستید؟
فرم زیر را تکمیل کنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم